• Цената е намалена.
  • Свеж
Танчерка е Избор Деца Балет Танц Leotards со Drawstring Светло Розова Памук/Lycra Резервоарот Девојки Gymanstic Bodysuit

Танчерка е Избор Деца Балет Танц Leotards со Drawstring Светло Розова Памук/Lycra Резервоарот Девојки Gymanstic Bodysuit

 
DEN 840.00

Стока
Во продавницата


Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе се стави повеќе предмети во количката, превозот цена може да биде двојно. Сепак, кога ќе го поставите цел, превозот цена автоматски ќе се намали/намалена. Ако не сте задоволни со превозот цена, ве молиме контактирајте со нас за да видиме дали можеме да ви понудиме подобра опција!
Памук/Lycra Резервоарот Леотар со Drawstring Предната и Задната Девојки Gymanstic
Опис :
1, Големини Табелата : (Внимание Ве Молам)
Мерењата се за луѓето кои НЕ облека :
2, бои наведени подолу, се она што може да се направи.
3, Резервоар Леотар, Drawstring Напред и Назад, Целосно Внатре Наредени :
Внатре Поставата го прави удобен за носење и да го покрие вашата приватност :
4,Бои Покаже :
5, Квалитет Вовед :
Она што е ткаенина тежина?
На ткаенина тежина е грам/квадратен метар (g/ m2), која е многу важен технички индекс на плетени ткаенини.
Значи, со ова ние би сакале да објасни зошто нашиот квалитет е подобар во концептот на G/ M2 .
Акции & Испорака :
6, Ако објектите се во порибено, тие може да се испраќаат надвор веднаш. Ако не, тоа трае САМО неколку дена за да се заврши нив, како што прават во нашата фабрика.
7,Време На Испорака = Обработка На Време + Превозот Време. Превозот време зависи од тоа кој метод ќе го изберете и за која земја се со цел ќе се постигне. Ако сте од U. S, У К, Австралија и Канада, e Packet може да се користи (иако вие може да не бидете во можност да изберете од овој веб-сајт. Можеме да го организираме за вас врз основа на редоследот големина). Тоа трае 8-10 дена да пристигнат за e Packet. Најевтиниот превозот метод е Кина Пост Воздух кој може да трае повеќе од 10 дена до повеќе од 1 месец, врз основа на различни дестинации. Па ако ви треба предмети итно, ве молиме изберете DHL, или ЕМС. Инаку, ние НЕ МОЖЕ да ја преземе одговорноста за доцнењето на редот ако изберете КИНА ПОСТ ВОЗДУХ. Ви благодариме за разбирањето на ова прашање!
Враќање & Exchange :
8, Квалитетот е обезбеден. Ако треба да се вратат или размена, ве молиме опфатете го поштенски за тоа да биде испратена назад или друго. Ви благодариме.


Карактеристики на производот

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Материјал:
Lycra,Памук,Spandex
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Број На Модел На:
D002-4
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез
Место:
Салата
Пол:
Жените
is_customized:
yes
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
Функција:
се водат
Стил:
Bodysuit
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз

Поврзани производи