• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs Мешани Washi Лента Солидна Слободни Washi Лента Wholes Поставено Бела

10pcs Мешани Washi Лента Солидна Слободни Washi Лента Wholes Поставено Бела

 
DEN 528.00

Стока
Во продавницата


На Продажба ! Продажба ! Продажба !
Ајде, пријател ! Топ Број 1 точка е на промоцијата од 20% попуст сега !
30rolls за бесплатен превозот!!!
Нормална цена : $30 за 30 ролни
Специјална цена : $24 за 30 ролни
Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука
1.Објектот големина : 15mm*10m Бесплатен превозот 2. Овие 10 бои се најдобри продажба на бои во нашата продавница и со висок квалитет. 3. Бои coul бидат избрани. ако у donot испратите броеви за нас, ние ќе senb од страна на случаен избор. Благодарение на looooooooooooot ! Ако ви треба повеќе други дизајни, ве молиме кликнете на линкот подолу : Цена : $24.00 Цена : $28.64 Цена : $16.00 Цена : $32.40 Цена : $16.00 Цена : $8.80


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
A-001

Поврзани производи