• Цената е намалена.
  • Свеж
Мулти бои 460m/Ред 0.5 mm 6-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот За Нараквица & ѓердан Stringing мозок , Ресни Мозок, Нишка

Мулти бои 460m/Ред 0.5 mm 6-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот За Нараквица & ѓердан Stringing мозок , Ресни Мозок, Нишка

 
DEN 287.52
DEN 259.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена ided Одговара Shamballa Хривнија
500yard 6-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот Hilo Encerado / Cording
( ве молиме изберете Боја )
Материјал :
акрилни влакна
Големина : Години : 0.5 mm Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Мулти Боја(U Треба Да Изберете Боја)
Количина :
Ќе добиете 1roll(460m) на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка
Одговара Дами,Жени,лица девојка,Децата го Отвори Апликација Кристал Диско Топка Монистра Хип Хоп!
Одговара Занаетите Плетенка Синџир Хривнија Алка Ресни Пријателство!како што вашиот сопствен стил shamballa brecelet!
**Совети**
Ве молиме не грижете се ако не знаете како да направите свој стилови нараквици , можете да пребарувате клучен збор "како да се направи shamballa хривнија" и најдов многу детални туториал од страна на пребарувачите ,youtube или Facebook!!
превозот
1# златно жолта 2# кафе 3# црвена 4# беж 5# зелена 6# длабоко зелена 7# мулти 8# топла розова 9# бела 10# жолта 11# роуз 12# розова 13# пурпурна 14# неонски жолта 15# сина 16# емералд зелена 17# светло виолетова 18# овошје зелена 19# црна
ве молиме одберете треба бои и пратете ми порака на вас исплата информации.
ова е кабелот примерок картичка ,можете да го видите тоа ме напушти msaage треба бои број
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
4600cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Број На Модел На:
NNS0005
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи