• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Насликани Маслото Слатка Песна II-Животинско Платно Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Слики за дневни Соби

Рачно Насликани Маслото Слатка Песна II-Животинско Платно Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Слики за дневни

 
DEN 1679.52
DEN 1512.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Слатка Песна II-Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот
Големина : 24"W × 24"H(60.00 cm×60.00 см)
Опис Тагови : Апстракт Животни Наслов : Слатка Песна II Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : Апстракт Масла Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации Модерна платно уметност апстрактни слики за продажба,100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Слатка Песна II, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика, туку да го фати својата душа. Модерната апстракт платно уметност се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашата единствена модерна платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
60x60
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Слатка Песна II
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
60x60
Тип:
Handpainted

Поврзани производи