• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Чај Сет Б-10.1 fl.оз 300ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Рачка+2*2.36 fl.оз 70ml Првенство+2*Чинијата+Фах 33*22cm

1x Чај Сет Б-10.1 fl.оз 300ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Рачка+2*2.36 fl.оз 70ml Првенство+2*Чинијата+Фах

 
DEN 1800.96
DEN 1549.00

Стока
Во продавницата

Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.оз Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Рачка+2*Првенство+2*Чинијата+Фах Вклучуваат : ** 1 x 10. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. Дијаметар : 3.мл/300ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик се Справи & филтер ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot **Производ компонента : Капак+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Капакот & Тело Материјал : Стакло ** Рачка & филтер Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 10.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-10. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Вклучуваат : * * * 2 x 2. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2.мл/300ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик се Справи & филтер Вклучуваат : ** 1 x 10. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 2.мл/70ml ** Висина : 1.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Макс. 2 * Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Вклучуваат : * * * 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Специфики : ** Материјал : Стакло ** Горниот Дијаметар : 3.66 инчен/220mm ** Висина : 1. Такси превозот обвинети се неповратните.97 инчен/50mm ** Горниот Дијаметар : 2.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Чаша Чај Кригла ** 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 1 PC 10.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. Овој објект превозот од Кина.мл/300ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8.38 инчен/35mm
Ве молиме прочитајте ја големината на овој чинијата јасно пред да купите. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.мл/300ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик се Справи & филтер ** 2 x 2. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 1.5 инчен/140mm ** Горниот Дијаметар : 2.15 инчен/80mm 2 парчиња 2.38 инчен/35mm Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.54 инчен/ 90mm ** Дното Дијаметар : 1.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
2
Материјал:
Стакло
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 10.1 fl.мл/300ml Цвет Чај Тенџере со нерѓосувачки челик infuser
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
2 x 2.36 fl.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Чаша Чај Кригла
Вклучени чинијата:
2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии
вклучуваат лента:
1x Рамен BambooTray 33*22cm
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи