• Цената е намалена.
  • Свеж
80 x 80 cm Softbox Светлина Шатор Снимање Шатор Коцка Мека Кутија Уште Diffuser studios+Пренослива Торба+4 Backdrops

80 x 80 cm Softbox Светлина Шатор Снимање Шатор Коцка Мека Кутија Уште Diffuser studios+Пренослива Торба+4 Backdrops

 
DEN 1722.24
DEN 1584.00

Стока
Во продавницата


Опис :
Професионален имиџ во секунди.
Совршен за дигитална или на филмската камера
Производство на чиста во согласност слики.
Работи на дневната светлина, флеш, флуоресцентни кварц волфрам светлина и потоп светлината.
Отстранлив предната маска со камерата леќи на камерата шлиц.
Евтини но и високо продуктивни.
Зголемување на продажбата во ниеден момент.
Пакет се вклучени :
1 x 80см Професионални светлина шатор
4 x Backdrops (Црвена, Бела, Сина и Црна боја)
1 x Торба за Носење
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се биде внимателен кога ќе го земете коцка надвор од торбичка, или тоа би пролет во животот веднаш да и наштети на вашето лице.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
80см*80см*80см
is_customized:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
80см*80см*80см
is_customized:
Yes

Поврзани производи