• Цената е намалена.
  • Свеж
Обичај иницијали Ткаенината линкови, датум Cufflinks, Персоналните координати cufflinks за дечко сопруг, anniversity подарок

Обичај иницијали Ткаенината линкови, датум Cufflinks, Персоналните координати cufflinks за дечко сопруг, anniversity подарок

 
DEN 479.52
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Обичај иницијали Ткаенината линкови, датум Cufflinks, Персоналните координати cufflinks за дечко сопруг, anniversity подарок
Забелешка : ве молиме оставете зборови откако ќе се купи. Фонт како на сликата : ) Ткаенината линк за детали
Материјал
легура
Големина
15mm широк
Макс на букви
главната слика за повикување на Нашата работа се покаже Плаќање и испорака


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Лице
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Легура
производство на време:
3-4 работни денови
Занает:
Чиста рачно изработени
is_customized:
Yes

Поврзани производи