• Цената е намалена.
  • Свеж
10Pcs/Многу Кинеската Традиционална Најлон Pendant Кабелот Јаже за Ѓердан Црвено Црна, Кафена Боја За Изработка на Ѓердан

10Pcs/Многу Кинеската Традиционална Најлон Pendant Кабелот Јаже за Ѓердан Црвено Црна, Кафена Боја За Изработка на Ѓердан

 
DEN 216.00
DEN 177.00

Стока
Во продавницата


Опис :
1.Кабелот големина за кол 3мм,должина околу 40cm ~56cm.
2.Цената е за 10pcs на кабелот
Црна
Црвено Кафеав 2014 Година Нови Пристигнување 12mm Стакло lampwork монистра, Сребрена Фолија Монистра рачно изработени Сина и Зелена боја за накит одлуки 10 Pieces Бесплатен Превозот САД$ 3.80 /многу
парчиња / многу
Стаклени Монистра 6 10мм Круг Двојно Обоени Монистра Розова и Зелена Боја Бохемија Монистра за накит одлуки Бесплатен Превозот САД$ 3.70 /многу
парчиња / многу
30мм се Зголеми Корални монистра Големи Корални цвет монистра Cabochon 4colors choosed за Накит што НИ$ 0.80 /парче
Кинеската Традиционална Најлон Pendant Кабелот Јаже за Ѓердан Црвено Црна, Кафена и Зелена Боја US$ 0.45 /парче
200 Парчиња/Многу 9*6mm Полимер Глина Abacus Монистра Простор Монистра Мешавина Боја за накит одлуки Бесплатен Превозот САД$ 5.80 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 15.5" 6mm Црвено Гранат Монистра Круг Природни Гранат Полу-скапоцени камења накит монистра US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
4mm Кристал Монистра Фацетирани Квадратен облик на Коцка Лабава монистра во накит одлуки мулти-боја Бесплатен Превозот САД$ 3.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 2strands 6mm Монистра Природен камен монистра Обоена мулти-боја Мода монистра за накит што НИ$ 5.20 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Akusesari
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
50cm
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
JC0023
Објектот Дијаметар:
0.003cm
Објектот Тежина:
0.005g
боја:
ЦРВЕНА,ЦРНА,КАФЕАВА
is_customized:
Yes

Поврзани производи