• Цената е намалена.
  • Свеж
5 x 25мм Кол 45 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач Бела

5 x 25мм Кол 45 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач Бела

 
DEN 351.84

Стока
Во продавницата

Име На Производ Цевка Конектор Тип 45 Степен Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 25мм / 0.98" Вкупната Големина (Прибл.) 31 x 56mm / 1.2" x 2.2" (D*H) Материјал PVC-U Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи