• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови CNC морски спојки за Komatsu модели 26CC 30CC мотор

Нови CNC морски спојки за Komatsu модели 26CC 30CC мотор

 
DEN 3312.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Сјај Приклучоци

Поврзани производи