• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]nichicon Niqi Kang специјално Возило машини стави 80V 3300UF вистински оригинални--10pcs/многу

[БЕЛА]nichicon Niqi Kang специјално Возило машини стави 80V 3300UF вистински оригинални--10pcs/многу

 
DEN 1923.84
DEN 1558.00

Стока
Во продавницата


nichicon Niqi Kang специјално Возило машини стави 80 V 3300 UF вистински оригиналниот
Дијаметар 30мм висина 35mm складишта расфрлани нови производи


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи