• Цената е намалена.
  • Свеж
3pc Страна се Насликани Маслото Црвено Лили Во Вазна-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цветни Платно Ѕид Слики за дневни Соби

3pc Страна се Насликани Маслото Црвено Лили Во Вазна-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цветни Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1919.52
DEN 1728.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Лили Во Вазна-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Лили Во Вазната со одличен уметник, Многу нежна и суптилна флорални ѕид уметност да се создаде уникатен и шармантна атмосфера. Цветни модерна платно ѕид уметност сет исто така изненади со својата разновидност на бои; оттаму тие се совршен за сите видови на внатрешни работи. Маслото од категоријата на " цвет сликарство ", се совршен додаток за декорација на домот, дневна соба или вкусно декорирани спалната соба, исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели. Големина : 48"W × 36"H(120.00 cm×90.00 cm) Детална : 12x24x2pcs,24x24x1pc
Опис Тагови : Лилјани & Callas Наслов : Лили Во Вазна Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 3 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 3 дел модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Лили Во Вазна, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
48x36
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Лили Во Вазната
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
48*36

Поврзани производи