• Цената е намалена.
  • Свеж
CHUSE KX-102 Професионални Трајна Шминка Пенкало Веѓа Усна Трајна шминка Тетоважа Машина ТЕТОВАЖА ТЕТОВАЖА

CHUSE KX-102 Професионални Трајна Шминка Пенкало Веѓа Усна Трајна шминка Тетоважа Машина ТЕТОВАЖА ТЕТОВАЖА

 
DEN 1572.48
DEN 1258.00

Стока
Во продавницата


Совети се применливи за овој уред
Во Парк! Брза Испорака!
KX-102 Трајна Шминка Тетоважа Машина Сет
Вовед : Дали сакате да се преструктурираат веѓите за да ги претстави своите својствени квалитет? Оваа тетоважа веѓа машина за полнење е неопходен за полнење за веѓа tattooing, Тоа може да создаде ласкави веѓата форма за вас според вашите индивидуални лицето форма. Тоа е, исто така, може да се применат за да се Усна тетоважа. Сите тетоважа алатки треба да се спакувани во овој комплет, така што е погодно за вас да се носат насекаде. Со сигурна материјал и sterilized обработка, можете да се чувствуваат слободни да го користите овој комплет. Без оглед на формата на вашите веѓи се, можете да ги преструктуирање нив со овој неверојатен уред. Карактеристики : Нов дизајн, лесно да се контролира. Најпопуларниот тетоважа шминка машина. Одличен за eyeline,веѓа,усна лагер Копчето тип ON/OFF прекинувач, лесен за ракување Ротација тип на контрола на брзината, погодно за контрола на брзината Специјален дизајн игла влезот, одлична за употреба Мали звук, силна моќ, погодно Ергономски дизајн е лесно да се одржи Игла е sterilized со гама зраци. За еднократна употреба само Спецификации : Состојба : нова Картичка Игли количина : 1 RL,3 RL,5 RL. 5pcs за секоја големина Совет количина : 1 RL,3 RL,5 RL. 5pcs за секоја големина AC адаптер : Влез : 110 V-220 V Излезен : 6 V 750m A Боја : Црвена
Тежина : 250g Пакетот вклучува : 1 x Тетоважа Веѓа Машина 1 x AC адаптер (ЕУ) 15 x Картичка Игли 15 x Совети


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
KX-102
Бренд Име:
CHUSE
боја:
Црвена
SKU:
401070

Поврзани производи