• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу За iPhone 6 Моќ Flex со Трепкачко Светло вклучување, исклучување Flex за iPhone6 4.7

10pcs/многу За iPhone 6 Моќ Flex со Трепкачко Светло вклучување, исклучување Flex за iPhone6 4.7

 
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата

Ние сме искрени снабдувач, ние сигурни дека секој LCD беше тестиран пред превозот, ве молиме да не инсталирате на LCD пред тест, ние го почитуваме секој клиент, се надевам дека може да се добие вашиот однос во исто време.Ако не сте задоволни со нашата служба или производи, се надевам дека ќе може да ни даде можност да се направи нешто подобро пред да остави негативни/неутрален повратни информации.Пари Грам Плаќање
5. Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара, се должи на недостаток или недостапноста.Ние нудиме 3 месеци гаранција за LCD, но ве молам задржи на "BS" маркер па, така што тие се производи припаѓаат на БС.Исплата На Готовина
Имајте на ум 1 : Paypal не е прифатена затоа што високата комисија за плаќање, и тоа е тешко да се земе пари од Paypal во Кина., Исто така, ги продаваат сите видови на поправка на алатки и обновување на машини за рече модел. Откако стоката е брод надвор, наплата не е прифатливо за било какви причини.Тоа обично трае околу 3-7 работни дена од Експрес (DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ), 3-15 работни дена преку EMS, а 15-45 работни дена од Кина/HK Пост да брод вашата земји.Ве молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС ако сакате да ја добив производи quikly.
Детали За Производот :
Име на производ : Оригинални Моќ Flex со Трепкачко Светло Кабел за i Phone 6
Квалитетот Тип : Оригинални Нови
Контрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред брод
Компоненти : Моќ Flex Кабел со Трепкачко Светло
Гаранција : 4 Месеци
Олово време : 1-2 работни дена (по плаќањето се потврди)
Пакување начин : Анти-статички торба
Една работа треба да се потврди за подобра услуга :
Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност.
Опис на производот : Како и за Оригинални Моќ Flex со Трепкачко Светло вклучување, исклучување Flex за i Phone 6 , ние може да вети ние продаваме се 100% Оригинални и Квалитет , ако имате прашање, само контактирајте ме, ви благодарам.100% одберете добар изглед и++.
За нас
Шенжен BS Technology Co. Ве молиме тест Екраните кога ќе примите, се надеваме дека може да се добијат повратни информации во прв пат. Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик., Ltd - Обезбедување на што е посветен-портал за сите нивни мобилен телефон резервни делови и за поправка на алатки барања.Western Union трансфер на плаќање
4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Враќање & Гаранција
1.
Забелешка 2 : Еднаш на ПИ е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени, враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел. Ние не правиме никакви изјави или гаранции од било каков вид, било истите да се изречни или да се подразбираат, за комплетноста, точноста, веродостојноста, соодветноста или достапност во однос на оглас или на информации, производи, услуги, или поврзани со графика содржани на листата за било која цел.
Испорака
1.Просечно Време на Испорака на различни Товарни Компанија
Плаќање
Ние го прифаќаме подолу начини на плаќање :
1. Нашите делови НЕ се реновираше, нудат или овластени. Од БС, можете да добиете резервни делови како и LCD дисплеј, flex кабли, куќишта, звучници, измамник/ѕвончето, тастатура, lcd целосен сет assy, средината рамки и сите други внатрешни делови за мобилни телефони, брендови за i Phone, за i Pad, за Samsung итн.
За ова, ние се стави нашиот специјален "BS" маркер во LCD, во случај да се инсталира на LCD, маркерот ќе бидат уништени.Бизнис не е лесно, се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг, целта на БС е за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери.


Карактеристики на производот

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 6
Бренд Име:
oriparts
Составни Делови:
Моќ Flex со Трепкачко Светло Flex
квалитет:
оригиналниот
Компатибилен Модел:
за iphone 6
Гаранција:
4 месеци
is_customized:
Yes

Поврзани производи