• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот 12 компјутери/пакет Дрвени Мулти-Боја HB Стандардна Со Гумичка Молив Канцелариски

Бесплатен превозот 12 компјутери/пакет Дрвени Мулти-Боја HB Стандардна Со Гумичка Молив Канцелариски

 
DEN 239.52
DEN 192.00

Стока
Во продавницата


Големина : 8 mm во diam., околу 191 мм долго


Карактеристики на производот

Тело Материјал:
Дрво
Пакување:
Сет
Употреба:
Office & Училиште Молив
Доведе Боја:
Црна
Доведе Цврстина:
HB
Тип:
Стандард Моливи
Број На Модел На:
pm
Бренд Име:
mengtai
Тип:
Стандард Моливи

Поврзани производи