• Цената е намалена.
  • Свеж
Фабрика Директни Елен и Срна Buck Почетна Ѓердан Половина Долар Interlocking Сет,Ретро Евтини бижутерија Pendant Ѓердани

Фабрика Директни Елен и Срна Buck Почетна Ѓердан Половина Долар Interlocking Сет,Ретро Евтини бижутерија Pendant Ѓердани

 
DEN 485.28
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Предмет тип : Pendant ѓердани
Материјал : Цинк легура Монета Ѓердан / Corrente де prata / Colares
боја : Сребро Ѓердани/Pendant Ѓердан/Почетната Буква Шарм Ѓердан
Пол : Жени/Мажи/Машки/Женски/Возрасни/Деца Мода Ѓердан
Стил : Трендовски Ѓердани/Pendant Ѓердан/Почетната Буква Шарм Ѓердан
Состојба : 100% Сосема Нов Ѓердани/Pendant Ѓердан/Почетната Буква Шарм Ѓердан


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
за 30мм
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
NEK001
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Материјал:
Сребро Позлатен Цинк легура
дизајн:
2014 година нови
Стил:
Тренди/Класичен/Romatic/Повик
Функција:
Најдобар Подарок за Забава,Пријатели,Браќа,Двојки,Љубовници,Браќа и повеќе
боја:
Сребро.
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
MOQ:
1 пар
LEADTIME:
5-7days
Наслов:
Двојки/Љубители Pendant Ѓердан,Мода Ѓердани за Жените 2014

Поврзани производи