• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Нови оригинални германски orginal Масло Ветување да се направи влез и излез capacitance 2UF 250V Треба--5pcs/многу

[БЕЛА]Нови оригинални германски orginal Масло Ветување да се направи влез и излез capacitance 2UF 250V Треба--5pcs/многу

 
DEN 3847.68
DEN 3117.00

Стока
Во продавницата


Новиот инвентар цела нова orginal Германија
Големина 20 * 44 MM


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи