• Цената е намалена.
  • Свеж
LUOTEEMI Бренд Ѓердан Ѓердан Срца & Стрели 1.5 Карат Круг Циркон Pendant Синџир Ѓердан Бело Злато-Боја трговија на Големо

LUOTEEMI Бренд Ѓердан Ѓердан Срца & Стрели 1.5 Карат Круг Циркон Pendant Синџир Ѓердан Бело Злато-Боја трговија на Големо

 
DEN 463.20
DEN 255.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Pendant Големина:
9.5 мм*17mm
Број На Модел На:
N-2014070506
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
3.8g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Pendant:
pendant-teemi
синџир ѓердан:
синџир ѓердан-teemi
Должина:
40+5CM
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи