• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екранот За Sony Cyber-Shot DSC-HX30 DSC-HX9 DSC-HX20 DSC-HX20V HX30 HX9 HX20 + Светлото + Стакло

НОВИ LCD Екранот За Sony Cyber-Shot DSC-HX30 DSC-HX9 DSC-HX20 DSC-HX20V HX30 HX9 HX20 + Светлото + Стакло

 
DEN 383.52
DEN 353.00

Стока
Во продавницата


Плаќање :
· Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.
· изберете најзгодно за вас.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот И Пакет :
· Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.
· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
· Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
·
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт :
· Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
За Sony Cyber-Shot DSC-HX30 DSC-HX9 DSC-HX20 DSC-HX100 DSC-HX20V HX30
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes

Поврзани производи