• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерата Поправка Делови WB30 WB30F WB31 WB31F LCD екран за Samsung

Камерата Поправка Делови WB30 WB30F WB31 WB31F LCD екран за Samsung

 
DEN 480.00
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
WB30 WB30F WB31 WB31F
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Пакет:
Yes

Поврзани производи