• Цената е намалена.
  • Свеж
Промоција! CE 2.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm Сина TUV

Промоција! CE 2.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm Сина TUV

 
DEN 2746.56

Стока
Во продавницата


Промоција! CE 2.
Вип Услуги :
П. Dropshipping : Ние може да го поддржи dropshipping без информации за пакетите
4. LED глава светлина : 1 секој
2.Ние прифаќаме alipay тука. Дејствува како купување агент : ние може да ви помогне да купи друга стока во Кина.
Повратни информации :
1. Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите и стоматолошки hygienists.
Политика На Враќање :
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Адаптер : 1 секој
3. Попуст, можете да добиете 2% попуст во секое време,освен промоции
2.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Совет : не користете пластични школка фарови! Спецификација за Стоматолошки Loupes :
Преносни LED светла
Висок интензитет>15000—30000 Lux
Континуирано run-time : >5 часа
Моќта на LED сијалица : 1 W
Векот на траење на сијалицата : 10000 час
Сите loupes се опционални
Многу мал волумен и тежина
Батеријата пакет тежина : 100g
Полнење напон : AC110 V/240 V/50-60 Hz
Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе удобно носење, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција Пакување Листа за Стоматолошки Loupes :
1. Батерија : 1 секој
4.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Плаќање :
1. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако не
примање на стварта во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.0 грама)
Еден Чекор Pupillary На Вредноста
Удобен 420mm Работа од Далечина
Прилагодливи Аголна Гледање
Голема Длабочина на Полето
Лесно Конвергенција Settings
Безбедност Мека На Допир Рамка
Флип-up Дизајн
Голем Поле на Гледање
Стилски Дизајн
Мулти-Лице Употреба
Корисна Заштитна Футрола
Инклузивното ткаенина за чистење
Шрафцигер
Флексибилни Headband
Спецификација :
Зголемување : X 2.49 /парче
Жешка! Стоматолошки Студија Заб Транспарентен Возрасни Болни Забите Модел freeshipping US$ 27.28 /парче
Најдобро продаваните 1 Set 6 PCS Стоматолошки Нерѓосувачки Челик Предниот Впечаток Коцки Големи Средината Мал САД$ 17. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Жолта, ако : 1 секоја
Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката. Таа има широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со висок доволно енергија за секојдневните постапки. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички). Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm Blu 2015 нов Бренд Нови Преносни Рачен LED Ладно Извор на Светлина Ендоскопија 3 W-10 W US$ 103. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.55 /парче
e TUV Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната! Факултативна Превозот со ЕМС или DHL! CE & ISO13485 Одобрени! Вовед за Стоматолошки Loupes :
Се препорачува за прв пат на корисниците и тоа е најлесниот loupe да се прилагоди на. Без жиг слики : Можете да добиете слики од сите предмети во продавница и без нашите логоа и жиг
3. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. ние се успее во зависност од вашето задоволство.5
Работното растојание : 320mm
Длабочина на полето : 80mm
Поле на Гледање : 60mm
Тежина : 52g
Рамки : Ну-легура или Титаниум
Пакување Листа :
Главното стакло - 1 секој
Заштита на чаши - 2 секој
Корисна Заштитна футрола 1 секој
Инклузивното ткаенина за чистење 1 секој
Шрафцигер -1 секој
Флексибилни Headband 1 секој
Прилагодете Алатка 1 секој
Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната!
Факултативна Превозот со ЕМС или DHL!
CE & ISO13485 Одобрени!
Преносни Жолти LED Глава Светлина Светилка за Стоматолошки Хируршки Медицински Бинокуларна Loupe
SKU : 180194
Вовед за Стоматолошки Loupes :
Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите, стоматолошки hygienists и стоматологот.


Карактеристики на производот

боја:
multicolor
Големина:
29(cm)x25(cm)x20(cm)
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
Yes
Број На Модел На:
188044
Материјал:
Ni-од легиран или Титаниум
Зголемување:
2.5 X
is_customized:
Yes
Зголемување:
2.5 X
Потекло:
Кина
сертификација:
CE
SKU:
188044

Поврзани производи