• Цената е намалена.
  • Свеж
360v 800uf 30*50mm фото флеш capacitor

360v 800uf 30*50mm фото флеш capacitor

 
DEN 767.52
DEN 614.00

Стока
Во продавницата


360v 800uf 30*50mm фото флеш capacitor


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Црна
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
cc5648
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
Црна
capacitor:
фото флеш capacitor
capacitance:
800uf
Напон:
360v
димензија:
30*50mm
capacitance:
800uf

Поврзани производи