• Цената е намалена.
  • Свеж
12P-SDN-А JST Куќишта Конектори терминали куќишта нови делови

12P-SDN-А JST Куќишта Конектори терминали куќишта нови делови

 
DEN 12000.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : 12 P-SDN-A
MOQ : 500 PCS


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
12P-SDN-A
Бренд Име:
GRTMC

Поврзани производи