• Цената е намалена.
  • Свеж
SY 10 Различни Бои/Пакет 95mm за Еднократна употреба Шарени Силикони Наргиле Mouthtip Филтри За Shisha Chicha Пушењето Додатоци

SY 10 Различни Бои/Пакет 95mm за Еднократна употреба Шарени Силикони Наргиле Mouthtip Филтри За Shisha Chicha Пушењето Додатоци

 
DEN 239.52
DEN 192.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
1 пакет
Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
SY
Техника:
Матирано
Материјал:
Силикони
Материјал:
храна одделение силиконски
Должина:
About 95mm/pcs
боја:
Црвена/Црна/Виолетова/Жолта/Сина/Портокал/Зелен/Brown/Сива/Бела
Функција:
За еднократна употреба, Здрави за вашето тело
одговараат за:
Универзална големина, ќе се вклопи во поголемиот дел наргиле црева
Она што:
Силиконски Наргиле устата совети
Тежина:
About 95g/pack
Обликот:
Директно Тип
Пакет Големина:
About 22*12*2cm
Дијаметар:
Топ за 7cm, дното за 14cm/еез

Поврзани производи