• Цената е намалена.
  • Свеж
свадба сувенири и рекламирање материјали--Ѕвезда тапа шише вино затка , затка свадба Фаворизира подароци 100 компјутери/многу

свадба сувенири и рекламирање материјали--Ѕвезда тапа шише вино затка , затка свадба Фаворизира подароци 100 компјутери/многу

 
DEN 9024.00
DEN 8302.00

Стока
Во продавницата


добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба сувенири и рекламирање материјалиЅвезда тапа шише вино затка , затка свадба Фаворизира подароци 100 компјутери/многу
големина на : 17*12*2.5 cm
тежина : 110g
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака. Клиентот е одговорен за враќање.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот.ви благодариме на соработката.
Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.ви благодариме!!!


Карактеристики на производот

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажман
Шема:
Растенијата
Број На Модел На:
ww
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Поврзани производи