• Цената е намалена.
  • Свеж
Устата Совети Додатоци 100pcs Шарени за Еднократна употреба Гласноговорници За Shisha Наргиле водовод Sheesha Chicha Narguile Црево

Устата Совети Додатоци 100pcs Шарени за Еднократна употреба Гласноговорници За Shisha Наргиле водовод Sheesha Chicha Narguile

 
DEN 152.64

Стока
Во продавницата


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
Облик : Тркалезна Устата
Материјал : пластика
Пакетот Вклучува :
100 Компјутери Устата Совети


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Johannisban
Материјал:
Пластични
Техника:
огледало
Обликот:
Бесплатни Тип

Поврзани производи