• Цената е намалена.
  • Свеж
Долг Синџир на 30/45inch Златна Боја Синџир Ѓердан за Жените Man 's Приврзоци

Долг Синџир на 30/45inch Златна Боја Синџир Ѓердан за Жените Man 's Приврзоци

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


NL29 36 инчи / 45 инчен Нерѓосувачки Челик Синџир одговара Pregnancny de Bola grossesse Pendant Злато-Боја на Бакар Ѓердан Накит!
Состојба : 100% Нов синџир
Должина : 36 инчи/45 инчи
Количина : 1pc ѓердан
Материјал : злато позлатен на бела бакар
За Превозот :
Ние ќе брод вашата пакет преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,за што е потребно 20-35 дена за да вашата земја, оваа превозот е бесплатен, но без меѓународно следење на број. Ако пакетот изгубени,ние и ветуваме ние ќе reship или рефундирање на дека.
Кога ќе додадете превозот надомест за нас,ние ќе брод вашата нарачка со меѓународните следење на број на пакет.
Уживајте во вашата шопинг. : )
Ви благодариме!
ХАРМОНИЈА BOLA е спектар на attrctive приврзоци наменета за бремените mums да се носат ниски во текот на нивниот bellies. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање. Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. На ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан како бебето може да се игра со pendant чување на бебе во будна состојба да ги врши медицинска сестра.
Ние сме %100 целосно одговорни со нашите предмети,ние имаме свои фабрика,ако ви треба место голема цел или сакате да додадете логото на вашиот предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ви благодариме за доаѓање.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
не pendant
Број На Модел На:
NL29
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
NO
Функција:
Накит Декорација
Материјал:
Злато позлатен на бакар
Должина:
36inch/45inch
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи