• Цената е намалена.
  • Свеж
LED Панел Светлина 6W 12W 18W Површината Монтирани LED Таванот Светла AC85-265V Круг Плоштадот LED вградна светилка 30 60 90pcs 2835SMD

LED Панел Светлина 6W 12W 18W Површината Монтирани LED Таванот Светла AC85-265V Круг Плоштадот LED вградна светилка 30 60 90pcs

 
DEN 663.36
DEN 398.00

Стока
Во продавницата


1, Доколку стоката не се примени во Нашиот на-времето на испорака, ние ќе рефундирање на дека.
2, Ако не сте го добиле вашиот стоката или, доколку постои било каков проблем кога ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори спорот директно, ако не може да се реши problemfor вас, тогаш можете да отворите спор. Ние ќе бидат високо appriciated.
3, I, t е купувачот е должност да го исчистите cutoms и плати увозните давачки, даноци и давачки, ве молиме да обрнете внимание на следење на информации тесно и јасно царинската штом ќе може да се избегне било доцнење на пратката.
4, Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето име, адреса, телефонски број се точни.
1, Доколку производите што имаат некој проблем, ве молиме испратете слика или видео на youtube или на Aliexpress да се покаже проблемот. Продавачот ќе им понуди делумна или целосна наплата според доказ обезбедени од страна на купувачот.
2, Ако производите не се користи и сакате да се вратите на неа, ве молиме да го испрати назад во 7 дена или ние ќе претпостави дека на производи се користи.
A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs(вкупна количина за една цел), може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас.
За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст.
Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст.
1. Направи ред прво, не се плати веднаш.
2. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате.
3. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро.
4. Испраќање на плаќање.
П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време?
О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.
Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме.


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6W Round, 12W Round, 18W Round, 6W Square, 12W Square, 18W Square
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
led панел светлина
Употреба:
празник
Карактеристики:
Површината монтирани
Бренд Име:
VBS
Прозрачна Флукс:
1500
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
5%
Wattage:
6W/12W/18W
Прозрачна Флукс:
600-1800lm
Зрак Агол:
120
LED Чип Модел:
smd 2835
Број на LED Чип:
30/60/90pcs
CRI(Ра):
повеќе од 80

Поврзани производи