• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 3мм/1440PCS/set SS12 Сребро Лабава Кристал монистра, се Шие На Кристал Монистра,Метални Наоди За Изработка на Накит

Бесплатен Превозот 3мм/1440PCS/set SS12 Сребро Лабава Кристал монистра, се Шие На Кристал Монистра,Метални Наоди За Изработка

 
DEN 671.52

Стока
Во продавницата

Бесплатен Превозот ss12 (3мм) Сребро Лабава Кристално да се Шие На Кристал Метални Наоди за Накит Одлуки Материјал : Метал&Кристал Објект Дијаметар : ss12(3мм) Количеството : 1440pcs/многу Употреба : DIY Додаток/Декорација, со што за ѓердан/нараквица, итн., Бидејќи на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме! 100% Гаранција за Квалитет : 100% Пари Гаранција за враќање на Секоја Точка и Слободни Врати Превозот ако објектот не е како discribed. 24-Часа Испраќање : 24-Часа Испраќање на примерок цел по aliexpress потврди плаќање освен на јавното празници. Escure вашата Исплата Онлајн : Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ја примиле предмети. Испорака : Бесплатна испорака цел ќе брод од страна на Кина Пост воздух mail. Но ако цел стигнат до $200, ние ќе брод од страна на DHL/EMS/Федекс слободни shiping кои ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во 15-30days. откако ќе бидат испратени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе го одложи неколку дена, тоа може да биде до 30 да 45days.


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Големина:
3mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг

Поврзани производи