• Цената е намалена.
  • Свеж
3.5 mm крпа плетенка Earbuds Т-маица Слушалки стерео plug , 1.2 M плетенка кабелот за MP3 MP4 Видиме, Сингапур бесплатен превозот

3.5 mm крпа плетенка Earbuds Т-маица Слушалки стерео plug , 1.2 M плетенка кабелот за MP3 MP4 Видиме, Сингапур бесплатен превозот

 
DEN 527.52
DEN 459.00

Стока
Во продавницата


Опис на производот : Компатибилни со i Pod, i Pad, i Phone, Мобилните Телефони, MP3 Плеери, Таблети и само за сите стерео производи со Висок квалитет на звук Одговара на вашиот крпа или маица кога носат . Т-маица Earbud Спецификација : Чувствителност : 98d B Отпорност : 32 ohms Фреквенција Одговор : 20 ~ 20000 Hz Диск : 9mm должина на Кабелот : 1.2 m ( крпа плетенка кабел дизајн) Приклучок : 3.5 mm 3-диригент џек Пакувањето се вклучени : АА-500 M слушалка x 1 Замена гума eartips x 2 групи ( Големи, Мали )


Карактеристики на производот

Функција:
Водоотпорен,Спорт,За Рутински канцелариското работење,Поддржува музика
Поддршка СТАН:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Чувствителност:
120±5dB
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
Linhuipad
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Линија Должина:
1.8 m
Со Микрофон:
No
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
No
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Времето на пазарот:
До 2015
Број На Модел На:
ВП)-85
Отпорот:
32Ω
Стил:
Во уво Earbud
конектор:
3.5 mm 3-диригент приклучок
Compatiablity :
Мобилни Телефони & Преносни Медија Плеер
Функција:
Слушање
Број На Модел На:
АА-600
is_customized:
Yes
Времето на пазарот:
Јули-14
Пакет:
Yes
Употреба:
Преносни Медија Плеер
Со Микрофон:
No

Поврзани производи