• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS/МНОГУ Плажа тема Флип пропадне вино шише настроената со морска ѕвезда свадба корист булчински туш гостин подарок (Сина Боја)

10PCS/МНОГУ Плажа тема Флип пропадне вино шише настроената со морска ѕвезда свадба корист булчински туш гостин подарок (Сина

 
DEN 955.20

Стока
Во продавницата


10 PCS/МНОГУ Плажа тема Флип пропадне вино шише настроената со морска ѕвезда свадба корист булчински туш гостин подарок (Сина Боја)
Категорија : Шише Настроената
Краток Опис :
Тежина : 70 G
Пакет : 1 buc Шише Настроената по собата во подарок кутија
Шише Настроената Големина : околу 4.3 CM X 9 CM
Кутија Големина : 10 CM X 5.3 CM X 2 CM
Количина : 10 компјутери по многу
имаме Розова или Сина боја за да изберете
Pls оставите порака со боја ви се допаѓа направен од брусен метал со гума камшик во тиркизна Јасно плажа-тематските се прикаже поле со позадина на песочните брегот е потенцирана со морска ѕвезда, зборовите "Флип-Flop" Шише Настроената и завиткани во природни лико Мерки 1 1/4" x 3 1/2
Розова боја како што е подолу :
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја. Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки.
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
- Превозот и Ракувањето со обвиненија се вклучуваат поштарина, ракување и пакување на пратки.
- Дополнителни превозот полнење се потребни за испорака на P. O. КУТИЈА, APO, FPO или Состојбата на ЗДРАВО, AK, VI, ПР. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети.
- Некои предмети не се достапни за испорака надвор од НАС. Ве молиме проверете производи за превозот белешки, како што продавница, за да се осигура дека предметите може да се испраќаат на меѓународно ниво. Во принцип, многу големи предмети и опасни хемикалии (гориво) не може да бидат испратени надвор од НАС.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
A070C
Материјал:
Метал
Повод:
Шема:
Ѕвезда,Цртан филм животинско
боја:
Розово или Сино за вашето изберете
Повод:
Бебе туш, Венчавка, Денот на Вљубените
Тема:
ЉУБОВ,Плажа Свадба
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
категорија:
Вино услуги
Материјали:
Zine легура
разубавувањето:
Панделки
Пакување:
Подарок Кутија, како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
шише настроената:
пантофли облик

Поврзани производи