• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот млеко белење blemish заличи на бојата на кожата козметика

Бесплатен превозот млеко белење blemish заличи на бојата на кожата козметика

 
DEN 2255.52

Стока
Во продавницата

детали за производот


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Сет
Пол:
Женски
Количина:
5636
Употреба:
Лице
Состојка:
Билни
НЕТО-WT.:
160 g
Број На Модел На:
555
кожата одговара за:
сите типот на кожата
спецификација на видот:
нормална големина
efficacies:
навлажнувачки, заличи на бојата на кожата, навлажнувачки
efficacies:
Белење
Име:
ruiwei

Поврзани производи