• Цената е намалена.
  • Свеж
Diylocket Сребро Плоштадот стакло фото locket pendant ѓердан трговија на Големо Жените накит (синџири вклучени бесплатно) LSFL011-1*5

Diylocket Сребро Плоштадот стакло фото locket pendant ѓердан трговија на Големо Жените накит (синџири вклучени бесплатно) LSFL011-1*5

 
DEN 700.80
DEN 561.00

Стока
Во продавницата


Модерен дизајн и висок квалитет Материјал : Стакло+Цинк Легура Боја : Сребро Количина за овој оглас : 5 PCS Големина : 26.5x33mm Состојба : Brand New Употреба : Промотивни подароци,сувенири Тип : Занает Сувенири Место на Потекло : Кина (копно)
Подолу се примероци :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
3
Бренд Име:
diylocket
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
како на слика

Поврзани производи