• Цената е намалена.
  • Свеж
Дигитална камера lcd за Canon SX210 PC1468 lcd дисплеј нови оригинални

Дигитална камера lcd за Canon SX210 PC1468 lcd дисплеј нови оригинални

 
DEN 426.24
DEN 384.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
SX210
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
за canon
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи