• Цената е намалена.
  • Свеж
1 парче дупка со четка Мали сенката за очи четка професионални shoter shader Четки коњ коса око шминка четка Бесплатен Превозот 05PY

1 парче дупка со четка Мали сенката за очи четка професионални shoter shader Четки коњ коса око шминка четка Бесплатен Превозот

 
DEN 201.12
DEN 143.00

Стока
Во продавницата

Мал Краток Shader Четка дупка со четка пони коса сенки четка
Голема четка за пушење од крем молив или smudging темна боја по lash линии за smoky око.
Уникатна Карактеристика : Мека и прецизни рамна глава.Мал, мека четка главата одлична за smudging надвор боја по lash линија. Нуди врвен контрола кога се применуваат боја на многу мали делови на окото. Високи перформанси животински влакна ќе ја испорача крем и прав производи без никакви апсорпција во влакната. Функција : Концентрирани боја апликација; Заситени боја апликација. Се препорачува Употреба : се Применува боја на мали области на окото како што надворешниот eyelid. Исто така се користи за да дупка со долниот lash линија. Опис Реден број 05 PY-M Name #5 Сенки Четка Алијас #5 Shader Четка Дијаметар 5.5 мм x Должина 145mm Коса материјал Чиста Природна Пони Коса Ferrule Материјал Силен Алуминиум Рачка Материјал Еко-пријателски 5-слој Сликарство Дрво се Справи со Боја 6 постоечките бои Стандард за Квалитет 24-час Озонската Стерилизација на Логото Печатење Измената на Располагање(Дополнителна Такса е Потребно) Количина 1 парче (ве Молиме оставете ни порака за боја сакате кога цел, или ние ќе ги испрати по случаен избор.) Пакет Поединечно Пакување во PVC Кеса со вметнување на картичката
четка


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
JAF
Четка Материјал:
Коњ Коса
Број На Модел На:
05PY
Големина:
Diameter 5.5mm x Length 145mm
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
1 Парче
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Локација:
Жеџијанг, Кина
Тип:
шминка четки
боја:
White/Black/Natrual//Розова
Погоден за:
Лични Неформални,Партија Шминка,Свадба Шминка

Поврзани производи