• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100414872 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100414872 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 633.60

Стока
Во продавницата

(бидете сигурни дека вашата оригинална PCB број е точно на истата со овој број) PCB Број : 100414872 Контролор : 100356070 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100404196 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100407840 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100407840 Мазна Чип : 100369972 Контролор : 100427288 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100427288 Мазна Чип : 100369972 Одговараат за : ST3250820 A, STM3250820 A, ST3250820 AV, ST3320820 A, STM3200820 A, ST3400832 A, ST3500830 A, ST3500830 ACE, итн Постојат различни РЕВ на СВ PCB одбор : REV A/B/C/D/E, повеќето од различни РЕВ се compatiable, не барање на главниот чип, мазна чип други чипови мора да се исти; дури и различни главната&мазна и други чипови се compatiable. 9) Различни од МД коло, повеќето ST PCB коло, со ист број на различни господар чип и мазна чип. За ретко одбор број, треба да се определи РЕВ.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи