• Цената е намалена.
  • Свеж
Отворено Пејсажи Осветлување Жица водоотпорен Градина Светла Кабли Конектори LED ѕид за миење DMX кабел LED par Моќ кабел 3 core

Отворено Пејсажи Осветлување Жица водоотпорен Градина Светла Кабли Конектори LED ѕид за миење DMX кабел LED par Моќ кабел 3 core

 
DEN 4320.00
DEN 4104.00

Стока
Во продавницата


Отворено Пејсажи Осветлување Жица водоотпорен Градина Светла Кабли Конектори LED ѕид за миење DMX кабел LED par Моќ кабел 3 основни Пакет Содржина : 5 парче 6.6 ft/2 метар DMX512 продолжување кабел + 5 парче 6.6 ft/2 метар моќ проширување кабел за Користење : за Овие 2 кабли се користат помеѓу светлина и светлината за да се поврзете многу парчиња светла. постигнат Синхрони работење и работи. водоотпорен се користи во Отворено Пејсажи Осветлување, Отворено LED Par Светлина, Отворено LED ѕид за миење Технички параметри : DMX продолжување на кабел : Plug : Din 3-Пински Машки Грло : Din 3-Пински женски Кабел должина : 6.6 стапки(2 метри) Женски надворешниот дијаметар : 22mm Женски внатрешен дијаметар : 12mm Машки дијаметар : 17-18mm ве Молиме погледнете ја фото забелешка Моќ проширување кабел : Plug : Din 3-Пински Машки Грло : Din 3-Пински женски Кабел должина : 6.6 стапки(2 метри) Женски надворешниот дијаметар : 26mm Женски внатрешен дијаметар : 19mm е Применливо : повеќето отворено led par фаза светла со DMX канали ве молиме бидете сигурни дека вашата фаза светла кабел е во согласност со нашата пред да нарачате. кабел терминал дијаметар што може да се види од фотографијата. Превозот : во САД од страна на E-пакет Други земји од страна на Кина пост воздух mail
Профил На Компанијата :
AOBO осветлување Sci-Tech Co.,LTD е професионална Кина фаза светла suuplier .нашиот производ вклучува фаза ласерски светла , се движат главата светлина , led ефекти осветлување , по место фаза светла за магла машини и така натаму.Производите може да се широко се применуваат во фаза,DJ,Диско,КТВ,ноќен клуб,кафуле, паб,бар бенд,хотел,дома,свадба,семејство, забава,на концерт,театри,саеми,саеми итн.
Управувано од страна на "квалитетот на прво место,кориснички ориентирана" принцип,AOBO донесува строга контрола на квалитетот на процесот пред despach.исто така, да инвестираат голема сума за развивање на нови модели за да се задржи конкурентна позиција.до сега тоа е избрана и високо appraised од страна на многу клиенти од Америка, Европа, Азија, Океанија..
Со напредна технологија,прецизни производствени капацитети,креативен кадар тим и софистицирани системи за управување,AOBO осветлување секогаш ќе произведува иновативни и конкурентни производи,дава високи вредности да ви се допаѓа пред.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
aobolighting
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Стил:
DMX Фаза Светлина

Поврзани производи