• Цената е намалена.
  • Свеж
Нов лаптоп, лцд зглоб покритие за DELL 14R 5421 5437 M431R 5435 2421 3421 L&R

Нов лаптоп, лцд зглоб покритие за DELL 14R 5421 5437 M431R 5435 2421 3421 L&R

 
DEN 571.20

Стока
Во продавницата


БОЈА : црна/sliver
pls изберете боја ви треба~
pls оставите порака која лаптоп дали ќе се користи за ,на екранот на допир, или не-екран на допир кога се направи цел!
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD ЗГЛОБ МАСКА
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
за DELL 14R 5421 5437 M431R 5435 2421 3421
Состојба:
100% нови
поправка гаранција:
6 месеци
Место на Потекло:
CN

Поврзани производи