• Цената е намалена.
  • Свеж
Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената,Еден Синџир на Прозорец за Отворање на Машина за Електрично(далечинска контрола+приемник вклучен)

Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената,Еден Синџир на Прозорец за Отворање на Машина за Електрично(далечинска контрола+приемник

 
DEN 5184.00

Стока
Во продавницата

Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената Еден комплетен сет прозорец настроената вклучуваат додаток : прозорец настроената домување, синџир, мотор, заградата, навртки, приемник,далечински управувач,детали вклучени во следнава слика.
Како Да Се Избере Најсоодветен Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената 1. Нашите електричен прозорец отворање механизми е погодна за под прозорецот видови.
2. Ве молиме погледнете го следново техничка спецификација за да се избере соодветен електричен прозорец отворање механизми
Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената Карактеристики
Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената Пакување Детали Електрични Еден Синџир Прозорец Настроената Опционални Додатоци
Функцијата За Воведување На Факултативна Додаток
Проекти Од Клиенти Инсталација Совети 1. Производи не смее да биде инсталирана надвор, каде што ќе се навлажни, во дождот. 2. Постојат две верзии за избор, 24 V DC и 110 V/220 V AC, Но како и обично, 24 V DC е побезбеден од AC верзија како голем напон ќе наштети на луѓето. Примачот може да се конвертира 24 V DC претворат во излезниот напон 110 V/220 V


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
CSD 500
Земја на потекло:
Кина
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Патување растојание:
500mm
Притисни и се повлече сила:
600N
Max товарот :
60kg
Оперативен Моќ:
24 V DC
Напон:
110V/220V
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи