• Цената е намалена.
  • Свеж
100 компјутери 7x9cm Злато Позлатен Сатен Подарок Перница Со Drawstring накит за подарок Торбичка кеси

100 компјутери 7x9cm Злато Позлатен Сатен Подарок Перница Со Drawstring накит за подарок Торбичка кеси

 
DEN 364.32

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот 100 компјутери 7x9cm Злато Позлатен Сатен Подарок Перница Со Drawstring накит за подарок Торбичка кеси Божиќ/Свадба Подарок Торба
Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта
Популарната пакување опција за партијата на услуги.
Чиста organza кеси е едноставен, но елегантен.
Одлично за презентирање на подароци или накит, чанти, кои се премногу убаво за да се скрие.
Едноставно повлечете го сатен drawstring да се обезбеди содржина.
Овие се одлични за свадба фаворизира, ставајќи мал домашен сапуни за давање на подарок, фиока кесички, накит, арома монистра, итн.
ве молиме проверете ја нашата продавница, постојат многу бои и големината на располагање, повеќе нарачки јас може да ви даде некои попуст, ви благодариме


Карактеристики на производот

Повод:
is_customized:
Yes

Поврзани производи