• Цената е намалена.
  • Свеж
790mm Долго Печката Печка за Греење Елемент Серпентина Грејач Жица 3000W AC напон 220V

790mm Долго Печката Печка за Греење Елемент Серпентина Грејач Жица 3000W AC напон 220V

 
DEN 276.96

Стока
Во продавницата

Име на производ Греење на Елемент Серпентина Напон AC220 V Моќ 3 KW Рамен Вкупната Големина 790 x 5.5 мм/ 31" x 0.22"(L*D) Материјал Kanthal А1 Сива Боја


Карактеристики на производот

Номинална Напон:
Други
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи