• Цената е намалена.
  • Свеж
5pcs/многу Сосема Нов KHM-313AAM KHM313AAM Радио DVD Плеер Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique KHS-313A со Механизам

5pcs/многу Сосема Нов KHM-313AAM KHM313AAM Радио DVD Плеер Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique KHS-313A со Механизам

 
DEN 1574.40
DEN 1417.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
Hekaseya
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
0.5kg
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Големина:
5*8
Име На Модел:
KHM-313AAM

Поврзани производи