• Цената е намалена.
  • Свеж
Rainbery Нов Стил Мулти Слој Ѓердан Макси Colar Гроздобер Multicolor Накит Долго Beaded Изјава Ѓердани За Жени

Rainbery Нов Стил Мулти Слој Ѓердан Макси Colar Гроздобер Multicolor Накит Долго Beaded Изјава Ѓердани За Жени

 
DEN 449.28

Стока
Во продавницата


2016 Нов Стил Мулти Слој Ѓердан Од Злато Позлатен Макси Colar Гроздобер Multicolor Накит Долго Beaded Изјава Ѓердани За Жени
Карактеристики :
Материјал Тип : Акрилик
Matel Печат : Сребро.
Затворач Тип : Hummer Затворач
Должина : Најдолгата 86cm најкус 52cm
Тежина : 126g
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Зелена Lignt
Конверзија : 1 cm = 0. 393 инчен
Топло Совети :
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, Но на компјутер на екранот е различен, боја, исто така, може да има отстапување. Ви благодариме!
Модел Шоу :
Плаќање
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).
2. Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ASSP.
Превозот
1. Во Светот Превозот. Освен некои оддалечена област.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата.
3. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на превозот и се вратам на вас ASSP.
4. Даноци : Купувачот ќе биде одговорен за било можно увозни давачки/даноци. Ако имате било каков проблем, можете да се чувствуваат слободни да контакт прво.
Повратни информации
Ние зависи од нашите Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress.
Ние би сакале да добиеш добар фидбек и 5 ѕвезди на рејтингот.
Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .
Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја на секоја категорија, ве молиме ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да им обезбедиме на нашите најдобри услуга за да заработи за вашето задоволство.
Контактирајте Со Нас
Нашите работно време : Пекинг време од 8 : 00 ЧАСОТ-18 : 00 PM
Ние не работат На Кинески празник (недела. Земјата Празник Ден)
Ако испратите е-пошта до нас, Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, Ние мора да ви даде задоволително решение.
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
17cm
Стил:
Тренди
Бренд Име:
L & N Rainbery
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JN0026
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
жените,унисекс,мажи,љубители',девојки
Ѓердан Тип:
pendant ѓердани,долг ѓердан,слој ѓердан
Стил:
класичен,романтични,чешка,гроздобер
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Тежина:
126g
Должина:
80 cm
Ѓердан Тип:
Монистра

Поврзани производи