• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 6in1 Кунг фу Кафе Чај Сет Б-300ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser+2*Кригла +2* Чинијата + Бамбус Лента

1x 6in1 Кунг фу Кафе Чај Сет Б-300ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser+2*Кригла +2* Чинијата + Бамбус

 
DEN 1847.52
DEN 1589.00

Стока
Во продавницата

Дијаметар : 3.97 инчен/50mm ** Горниот Дијаметар : 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm
Ве молиме прочитајте ја големината на овој чинијата јасно пред да купите.74 инчен/95mm ** Горниот Дијаметар : 2.38 инчен/35mm Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас.94 инчен/100mm 2 парчиња 2.оз Чаша Чај тенџере w/Нерѓосувачки челик Филтер+2*Првенство+2*Чинијата+Фах Вклучуваат : ** 1 x 10. 2 * Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Вклучуваат : * * * 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Специфики : ** Материјал : Стакло ** Горниот Дијаметар : 3. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Такси превозот обвинети се неповратните. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак ** 2 x 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Чаша Чај Кригла ** 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 1 PC 10. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3.66 инчен/220mm ** Висина : 1.76 инчен/70mm ** Дното Дијаметар : 3. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Вклучуваат : * * * 2 x 2.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 2.мл/70ml ** Висина : 1. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.54 инчен/ 90mm ** Дното Дијаметар : 1.мл/300ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 3. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас.54 инчен/90mm ** Макс.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак Вклучуваат : ** 1 x 10.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot ** Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Тело Материјал : Стакло ** Капакот & Внатрешна сад Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 10.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
2
Материјал:
Стакло и Метал ( Нерѓосувачки Челик )
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 10fl.мл/300ml Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser Филтер Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
2 x 2.36 fl.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај
Вклучени Teacup Чинијата :
2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии
Вклучени Чај Лента:
1x Рамен Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Број на Корисник:
2
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи