• Цената е намалена.
  • Свеж
посебни слободен удар дрвени автомобил потпирач кутија за H--ondaCivic автомобил централна кутија кожа дрвени централна конзола рака кутија за било автомобили

посебни слободен удар дрвени автомобил потпирач кутија за H--ondaCivic автомобил централна кутија кожа дрвени централна конзола

 
DEN 3360.00
DEN 3024.00

Стока
Во продавницата


Љубезно белешки Како што постојат речиси илјадници автомобил модел, не можеме листа секој еден во веб-страница, ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот автомобил модел, година, и боја на кутијата треба кога ќе ги нарачате. Подобро е да ни ги испратите вашите рачната сопирачка позиција фото исто така, тогаш ќе бидете сигурни дека 100% одговара за вашиот автомобил, ви благодариме.
Sward слободен удар посветен автомобил централен потпирач
1 : специјално возило дизајн , ефективно користење на внатрешен простор.
2 : Според ергономски дизајн , лесно да се стави да се стави раката, ефикасно олеснување на вашиот замор возење .
3 : едноставен за инсталација, не го уништи оригиналот автомобил структура , без да влијаат на рачната сопирачка и поврзани датотеки.
4 : класичен работат добро, рака удобност , меки, ги красат внатрешен простор.
5 : националниот патент производи, потпирач за бренд во оваа индустрија !
Автомобил потпирач кутија :
Тоа да биде инсталиран во мал возачот на автомобилот и ко-возачот седиште во блискиот за возачот лесно се става својата лева рака додека возите , потпирач кутија може да се сместат важни елементи секојдневно .
Sward потпирач show details
I. Надворешни кожа потпирач
Симулација на високо-одделение кожа , мека, се чувствувате подобро од кожа , издржлив и лесен за нега
Второ, Задните ashtray
Чекор внатрешноста на лушпа од нерѓосувачки челик печат, надворешни инфузија направени од пламен-retardant материјали . Ashtray shrapnel користење на челик, силни и издржливи.
Три , Шиење делница структура :
Кожа пораби со супер влакна врска најлон тема крои, трајни , убави, и шиење структура за да одговара на оригиналот седиште опфаќа , оригиналниот ефект е поголем .
Четврто, Кутија тело шок тепих :
Мека и издржливи , што скапоцености од оштетување.
V. Sward вистински ласерски анти-фалсификувани labels
Ве молиме да барате при купување на фалсификувани етикети, поддршка вистински !


Карактеристики на производот

Боја Име:
црна, беж, сива
Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Висина:
37cm
Име На Модел:
Граѓански
Објектот Ширина:
37cm
Автомобил Производител:
Граѓански
Година:
сите
Специјални Функции:
автомобил потпирач кутија
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
37cm
Материјал Тип:
Дрвени
Објектот Тежина:
5.5kg
Материјал:
Дрвени
обичај обработка:
Be
боја:
Беж , сива, црна
Модел:
H--ondaCivic
Применливи модели:
H--ondaCivic
Тежина:
5.5kg

Поврзани производи