• Цената е намалена.
  • Свеж
Микробранова Печка Висок Напон Осигурач Цевки 6mm x 40mm 0.8 НА 5KV 2 парчиња

Микробранова Печка Висок Напон Осигурач Цевки 6mm x 40mm 0.8 НА 5KV 2 парчиња

 
DEN 278.88

Стока
Во продавницата

Име на производ Осигурач Цевка Одговара за Микробранова Печка Материјал, Стакло, Метал Напон 5 KV Ampere 0.8 Големина 6 x 40mm / 0.24" x 1.6" (D*L)


Карактеристики на производот

сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи