• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 8мм Јужна Сина Морска Школка Бисер Ѓердани Бисер Накит Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен 18inch (Минимум Order1)

Нови 8мм Јужна Сина Морска Школка Бисер Ѓердани Бисер Накит Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен 18inch (Минимум Order1)

 
DEN 623.04
DEN 318.00

Стока
Во продавницата

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
cq4181
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
18INCH

Поврзани производи