• Цената е намалена.
  • Свеж
2204E Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија/AMP случај Куќиште / слушалки AMP кутија ПСУ кутија(220*45*189mm)

2204E Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија/AMP случај Куќиште / слушалки AMP кутија ПСУ кутија(220*45*189mm)

 
DEN 839.52

Стока
Во продавницата

Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!! 1 : името и количината : 2204 E Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија/AMP случај Куќиште / слушалки AMP поле 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе,Моќ Блок, Алуминиум knob. 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 45mm Длабочина = 189mm Внатрешни димензии : Ширина= 400mm Height= 41mm Длабочина = 177mm Секој дел од материјалот дебелина : предниот панел : Дебелина = 6mm На заден панел : Дебелина = 3мм Капак и кат : Дебелина = 2mm Страничните панели : Дебелина = 3мм Сите се директно поврзани со завртки,алуминиум или алуминиум агол квадратни и други помошни монтажа, може да се обезбеди точност и максимална внатрешниот простор на располагање 6 : Купувачи мора да се читаат 1 : Ве молиме укажуваат на посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за! 2 : Производот е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови. 3 : за Да се олесни транспортот, Расклопување на машина, купувачи сопствени пакување 4 : Еден сет на 1 кг тежина. Со цел да превоз безбедност, По пакување тежина од 1,5 килограми 7 : Производот Сликата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
2204E
is_customized:
Yes
Тип:
Мини Засилувач

Поврзани производи