• Цената е намалена.
  • Свеж
Златен Тон 9 x 9mm Тема Хексадецимален Главата Черупка Цевка Монтирање Конектор

Златен Тон 9 x 9mm Тема Хексадецимален Главата Черупка Цевка Монтирање Конектор

 
DEN 194.40

Стока
Во продавницата

Име На Производ Месинг Хексадецимален Черупка
Машки Навој Дијаметар 9mm/ 9/25" Женски Навој Внатрешен Дијаметар 9mm/ 9/25" Вкупната Големина 18 х 13mm/ 0.7" x 0.5"(H*Макс.D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи