• Цената е намалена.
  • Свеж
Мал волумен поголем моќ повисока осветленост endoscope осветлување широк целосна AC напон endoscope светлина кутија//knob контролер S1061

Мал волумен поголем моќ повисока осветленост endoscope осветлување широк целосна AC напон endoscope светлина кутија//knob контролер

 
DEN 3360.00

Стока
Во продавницата


Објектот
Спецификации
Дел Бр.
S1061
Напојување
AC110~220 V± 10%, 50/60 HZ полн напон
Моќност
60watt @ 15 A
Контрола
Контрола knob
Опсег на осветлување
10%-100%
Животен циклус на крушка
Приближно.60,000 H


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
ROHS
Бренд Име:
phlatlight
Должина:
115
Карактеристики:
медицински осветлување
Висина:
30
Ширина:
80
Број На Модел На:
S1061
Напон:
AC110V-220V

Поврзани производи